KONST / Litografier / Färglitografi 12099333
nr 1209 9333
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 96/100. Motivet: 28x35 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:43:15
8/10 12:26:40